Prezentovali sme sa na verejnosti

18. januára 2016

Naše krásne vyzdobené predvianočné námestie videl isto každý z nás. Mnohí sme sa práve tam stretávali počas obdobia štyroch týždňov, štyroch adventných nedieľ. Práve tu sme spoločne zapálili adventné sviece na krásnom adventnom venci na Fontáne lásky.

Zapaľovanie adventných sviec bolo stále sprevádzané kultúrnym programom žiakov umeleckých škôl či ľudových súborov. Tá tretia nedeľa však patrila aj nám.  Práve tretia svieca bola zapálená v sprievode milých slov našich žiačok, ktoré sa na verejnosti prezentovali literárno-dramatickým pásmom.  Usmievavé žiačky III.A triedy a Alenka Ždiňáková z II.A triedy privítali Humenčanov autorskými modlitbami spod pera žiačok VIII.A pod vedením pani učiteľky Jitky Fiľovej. Nasledovala dramatická scénka žiačok III.A triedy pod vedením pani učiteľky Bibány Bilšákovej a pani vychovávateľky Ivety Mašlejovej. Záver kultúrneho programu patril opäť nám. Milú bodku za treťou adventnou nedeľou dala poetickým slovom Ninka Dúcová z IX. C, ktorú pripravila pani učiteľka Jana Kurilová.

Všetky dievčatá reprezentovali našu školu úspešne a s diváckym ohlasom, za čo im ďakujeme, ako aj ich učiteľkám !

január 2016