Deň radosti a materské škôlky

12. marca 2017

Ale bolo u nás len veselo … !  V Hrnčiarskom kráľovstve sa totiž  opäť konal veľký bál šikovnosti, tvorivosti a radosti. Naše školské kráľovstvo navštívili škôlkári, prípravkári, z celého okolia. Veľký počet budúcich prváčikov svedčil o tom, že minuloročný Deň radosti a veselosti mal dobrú odozvu. Aj tohtoročný isto nezaostával, ba bol možno aj lepší…

Tento už tradičný zábavný deň pripravili pre budúcich školákov učitelia a žiaci našej školy. O tom, že sa im to podarilo, svedčí fakt, že športové, tvorivé či logické aktivity mali veľký úspech a predškoláci ich plnili s radosťou a úsmevom na tvári.  Poďakovanie patrí realizačnému tímu (PaedDr. Kataríne Liptovskej, Mgr. Bibiáne Bilšákovej, Mgr. Margaréte Jevčákovej, Mgr. Helene Botkovej, Mgr. Jitke Fiľovej a Mgr. Jane Kurilovej), našim animátorom – žiakom zo záujmového útvaru Farebný ateliér, žiakom IV.A, VII.A, VIII.A triedy a dievčatám zo VII.C triedy. Len vďaka ich zanietenosti a ochote spraviť niečo naviac a pomôcť sa mohol tento veľký projekt zrealizovať. Ďalšie ďakujem patrí pani vychovávateľkám Mašlejovej a Lučkovej za sprievodný program a pani učiteľke Vladimíre Tkáčovej za výpomoc a fotografie. Nesmieme zabudnúť ani na naše tety kuchárky, ktoré pre škôlkárov pripravili opäť chutnú hostinu.

S dňom radosti a veselosti sme boli spokojní aj my, realizátori projektu, aj detičky z materských škôl. Ostáva nám už iba veriť, že s mnohými z nich sa stretneme už ako s našimi žiakmi a spolužiakmi. Tešíme sa na Vás, milé deti !

Mgr. Jitka Fiľová

Foto: Mgr. Jitka Fiľová, Mgr. Bibiána Bilšáková a PhDr.Vladimíra Tkáčová