Denný archív: 15. februára 2023

KARNEVAL A SRANDA BANDA

V období fašiangov nesmie chýbať v našej škole ani poriadny karneval. A ten náš taký bol! Školou sa ozývala hudba a šťastný smiech našich školských detí ukrytých do originálnych masiek od výmyslu sveta. Nechýbala ani SRANDA BANDA. AJ vďaka nej vládla v našej škole tá najlepšia zábava. Tancovalo, spievalo a súťažilo sa až pokiaľ nám

Čítaj viac

VALENTÍN BOL V NAŠEJ ŠKOLE NETRADIČNÝ…

V Deň sv. Valentína sa viac ako inokedy obdarúvame úsmevmi, peknými slovami, tajnými vyznaniami či sladkými prekvapeniami. No tentokrát sme sa zamerali aj na pomoc svojim blízkym a spoznávanie ľudského tela. Vďaka tomu budeme vedieť bolo prejaviť náklonnosť, sympatie či obyčajný ľudský záujem nielen v dobrých časoch, ale aj v núdzi, keď je pomoc najdôležitejšia.

Čítaj viac

VALENTÍN VO VIHORLATSKEJ KNIŽNICI

V rámci Národného týždňa manželstva sme sa zúčastnili besedy vo Vihorlatskej knižnici v Humennom. Pani Zuzana Švecová nám pripravila zaujímavý kvíz o knihách. Hľadali sme manželské dvojice literárnych postáv, napísali sme odkaz našej obľúbenej literárnej postave, prezreli sme si „dospelácke oddelenie“ i najstaršiu knihu v knižnici.

február 2023