Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zshrnche.sk/web/zshrnche.sk/public_html/wp-content/plugins/sporty-fixtures-results-sponsors/sporty-metaboxes/init.php on line 734

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zshrnche.sk/web/zshrnche.sk/public_html/wp-content/plugins/sporty-fixtures-results-sponsors/sporty-metaboxes/init.php on line 734
POZDRAVIL NÁS VIKTOR VINCZE - Základná škola, Hrnčiarska 13, Humenné Základná škola, Hrnčiarska 13, Humenné

POZDRAVIL NÁS VIKTOR VINCZE

2. apríla 2022
7
Dnes sme dostali mail od známeho slovenského moderátora a greenfluencera Viktora Vinczeho, ktorý bol súčasťou nášho medzinárodného eTwinningového projektu:
„Dobrý deň, milá ZŠ Hrnčiarska,
minulý rok som s vašimi žiakmi mal možnosť stráviť pár chvíľ debatami o životnom prostredí a iba som vám chcel týmto mailom dať vedieť, že ma teší aktivita vašich žiakov v environmentálnej oblasti, že ich vediete k ekologickému správaniu a že zapojením sa do medzinárodného programu eTwinning rozvíjate aj ich jazykové zručnosti. A zároveň vám gratulujem k 50-temu výročiu vašej ZŠ!
Želám všetko dobré a ešte raz vďaka v mene ľudstva! 🙂
S pozdravom,
Viktor Vincze“
Viktor Vincze sa intenzívne venuje aj environmentálnej problematike. Sledovať jeho postoje k tejto téme môžete aj na jeho instagrame: https://www.instagram.com/viktorvincze/
Na obrázku môže byť 10 ľudí a text

Kalendár

apríl 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish