DARUJ KNIHU ZA SLADKÚ ODMENU

15. februára 2022
Novinkou v našej škole je zriadenie čitateľských kútikov, oddychových zón, na chodbách školy. Tie už sú takmer hotové, no chýba v nich ešte dostatok zaujímavých detských kníh. Napriek tomu sú už teraz pravidelne využívané aj počas vyučovania, aj počas voľnočasových aktivít a každý deň tešia naše školské deti. Aj preto sme si pripravili celoškolskú aktivitu DARUJ KNIHU ZA SLADKOSŤ pri príležitosti Medzinárodného dňa darovania kníh. Každý, kto mal chuť prispieť knižkou a pomôcť zaplniť police čitateľských kútikov, mal možnosť vymeniť knižku za sladkú odmenu a záložku do knihy.
A našli sa darcovia! Naše čitateľské kútiky sa rozrastú o krásne knihy, ktoré darovali naši žiaci. Tešíme sa, že máme deti, ktoré rady čítajú a svoje obľúbené knihy posunú ďalej. Aj vďaka nim budú mať možnosť aj iné deti naučiť sa milovať knihy…
Aj keď čitateľské kútiky budú slávnostné otvorené v marci, už teraz sú využívané a obľúbené.
ĎAKUJEME!
Na obrázku môže byť text

 

 

Kalendár

február 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28  
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish