LETNÁ ŠKOLA LIENKY ŠKOLIENKY

7. októbra 2021

Letná škola Lienky Školienky bola veru veselá. Aj keď sme sa učili, vôbec sme to necítili. Veď všetko bolo také hravé a zaujímavé…

Hneď v prvý deň sme sa začali venovať hlavnej téme našej letnej školy – prírode. Vďaka nej sme sa veľa naučili a vedomosti oprášili. Nechýbalo ani trochu matematiky či mäkké a tvrdé i. 🙂

Aj druhý deň deň Letnej školy Lienky Školienky sme skúmali zvieratká, hlavnú tému letnej školy. Kvôli podrobnému bádaniu sme sa vybrali do Vihorlatského múzea, kde sme si prezreli aj také zvieratká, ktoré v bežne nestretneme a neuvidíme. Aj keď bol tento deň upršaný, nám to neprekážalo a všetko, čo sme sa doobeda naučili sme si poobede nakreslili.

V tretí deň sme spoznávali všetko, čo lezie, skáče a letí… Bol to aj pre nás akčný deň plný pohybu a kreativity.

Štvrtý deň dostal prívlastok usmiaty. Začali sme ho s radosťou pri sledovaní divadelného predstavenia a s úsmevom na tvári sme ďalej spoznávali prírodu a rastliny v nej. Nechýbala ani pevnosť BOYARD, v ktorej sme len spoluprácou a vďaka našim vedomostiam vyriešili indície a získali vytúžený poklad…

Posledný deň letnej školy sa niesol v duchu zábavy. Témou dňa bol totiž zmysel pre humor. S deťmi sme strávili krásne popoludnie plné radosti, šantenia a hier… a nechýbala ani záverečná diskotéka 🥳🎉🎈

Letná škola – 1. deň

Letná škola – 2. deň

Letná škola – 3. deň

Letná škola – 4. deň

Letná škola – 5. deň

Kalendár

október 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish