PODPORA VZDELÁVANIA NA NAŠEJ ŠKOLE I„ MERKUR“

1. decembra 2019

„Logika vás dostane z A do Z. Predstavivosť vás dostane všade.“ Albert Einstein.

Vďaka externej podpore vzdelávania môžu žiaci na našej škole tráviť čas s univerzálnou stavebnicou MERKUR, ktorá patrí medzi obľúbené hračky nielen v Čechách, ale aj na Slovensku už niekoľko desiatok rokov. Je to originálny, kvalitný a jedinečný produkt, ktorý objavuje ten pravý detský svet.
Práca so stavebnicami MERKUR slúži ako prostriedok pre žiakov na objavovanie poznatkov a zbieranie skúseností o mechanike, konštrukcii, elektrických motoroch a procesoch riadenia systémov. Ich prostredníctvom deti nachádzajú aktívnu zábavu, užitočné zručnosti a nové nápady. Hodiny pracovného vyučovania sú tak oveľa zábavnejšie, spestrujú vyučovací proces, kde si žiaci zdokonaľujú manuálne a konštrukčné zručnosti, jemnú motoriku, priestorovú predstavivosť a kombinačné schopnosti. Deti tak od mladšieho veku získavajú základné pracovné návyky, ktoré sú nevyhnutné pre uplatnenie človeka v ďalšom živote a v spoločnosti.

Ďakujeme sponzorom a tešíme sa na prezentáciu našich výsledkov!

Mgr. Monika Mižáková

https://photos.app.goo.gl/zmkY3uunZkr6kabc8

 

 

Kalendár

december 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
« nov   jan »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish