Denný archív: 25. februára 2018

Cesta stredovekom

Stredovek je označované ako obdobie medzi starovekom a novovekom. O tomto historickom období ste už určite niečo počuli. V tomto období sa začínajú objavovať písané listiny, zákonníky a predpisy. Zaujímavosti o tomto období sa naši žiaci dozvedeli prostredníctvom interaktívneho podujatia, ktoré zorganizovali pracovníci Vihorlatského múzea v spolupráci so študentkami  5. ročníka v odbore história na Prešovskej univerzite v Prešove.

Čítaj viac

Valentín vo Farebnom ateliéri

Populárny sviatok Svätého Valentína si pripomenuli aj malý výtvarníci z Farebného ateliéru. S veľkou láskou a nadšením vytvárali pre svojich najbližších krásne pestrofarebné valentínske pozdravy. Tie obdarovaných isto potešili a zahriali pri srdiečku. Veď čo viac poteší ako vlastnoručne vyrobený darček podarovaný s láskou?

Sviatok Svätého Valentína neobišiel ani našu školu…

Svätý Valentín je sviatok všetkých zaľúbených… Každý z nás potrebuje k životu prejavy lásky a priateľstva v podobe objatí, pohladení či pekných slov, ktoré v každom z nás prebúdzajú tie najkrajšie pocity. Prečo si teda tento sviatok nepripomenúť intenzívnejšie aspoň jeden deň v roku? Presne to si povedal aj náš školský Parlament…

február 2018