Spevácka súťaž The little singer má svojich ďalších víťazov

22. júna 2017

Deviatykrát sme už na našej škole precvičovali anglický jazyk, a to formou spevu v tomto cudzom jazyku. Odmenili sme tých najlepších malých spevákov a malé speváčky v rámci súťaže The little singer, ktorú už dlhé roky na našej škole organizuje Mgr. Sikorský. Vieme, že veľa našich žiakov má obľúbeného anglického speváka, speváčku, či kapelu a texty, prípadne len zopár viet či slov z ich známych piesní pozná naspamäť a spieva si ich všade kde sa dá. My sme si obľúbené piesne našich chlapcov a dievčat vypočuli vo štvrtok 15. júna a spríjemnili sme si takto deň. Veľkú konkurenciu mali súťažiaci v 1. kategórii pre prvý stupeň, pretože sa nám predviedlo až 23 žiakov. Jednoduchšie to mali druhostupniari, ktorých bolo tento školský rok len 6. Nakoniec sa porotkyne Mgr. Mašlejová, Bc. Kimáková a Mgr. Bažiková rozhodli pre takého poradie:

1. miesto: Ľudmila Kvašná /3.A/ s piesňou Cindirella,
2. miesto: Lorena Čalfová /3.A/ s piesňou Over the rainbow,
3. miesto: Janka Moskurišinová /4.B/ s piesňou If you are tired.

Špeciálnu cenu porota udelila Alexandre Szabóvej zo 4.A triedy za náročný text piesne z filmu Titanic a výborne zvládnuté prevedenie.

Najlepšími spevákmi na druhom stupni sa stali:

1. miesto: Katarína Čurillová /7.C/ s piesňou First time,
2. miesto: Martin Baloga /5.C/ s piesňou Calendar song,
3. miesto: Karin Kokuľová a Natália Bobaľová /5.C/ s piesňou Little do you know.

Gratulujeme ešte raz všetkým víťazom, obdivuje však aj všetkých ostatných súťažiach za ich snahu a odvahu. Tešíme sa na našich najlepších už v ďalšej súťaži, ktorá však bude trochu odlišná. Čoskoro sa o nej dozviete viac.

Mgr. Bažiková

Foto a video: Mgr. Miroslav Sikorský

FOTOGALÉRIA

Kalendár

jún 2017
Po Ut St Št Pi So Ne
« máj   sep »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish