Bývalí učitelia na návšteve

25. decembra 2015

Rodina tvorí dôležitú súčasť života každého z nás. Aj my v škole tvoríme jednu rodinu – školskú rodinu. Spolu prežívame pekné , ale aj tie ťažie chvíľky, ktoré stále vždy spolu vyriešime. Tú našu „Hrnčiarsku“ rodinku tvoria žiaci, učitelia, ale aj rodičia, bývalí žiaci a bývalí učitelia. Práve tých sme pozvali na jednu „rodinnú“ návštevu.

V období, keď ľudia majú k sebe bližšie, sme nezabudli na našich bývalých učiteľov a pripravili sme pre nich príjemné popoludnie s kultúrnym programom a občerstvením. Po prehliadke školy sa naši hostia zapozerali na krásne vystúpenie, ktoré pre nich pripravili žiaci z III.A a II.C tried pod vedením svojich učiteliek a vychovávateliek. Pri detských slovách, piesniach či tancoch mnohým vyhŕkli aj slzičky, keď si zaspomínali na vlastnú prácu pedagóga… V dobrej nálade pri spomienkach a družných rozhovoroch pokračovali bývalí pedagógovia aj za prestretým stolom.

Veríme, že našim bývalým učiteľom sa u nás veľmi páčilo a nebudú váhať prísť aj nabudúce …

Mgr. Jitka Fiľová

december 2015